The Dealer bottle shop

Дізнався про відкриття цього закладу ще давніше. За це я дякую всім читачам, котрі наводять приклади про заклади, які можуть бути потенційно цікавим матеріалом для вас. Для мене пиво в пляшці відіграє велику роль, бо знайомство із крафтовим якраз відбулось через пляшку. Це один із важливих факторів, який сприяє моєму інтересу до розвитку такого проекту як «The Dealer Bottle Shop».

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Отже, заклад знаходиться в досить цікавій локації. А точніше на вул. Героїв УПА, 4, і так, це не центр міста чи Площа Ринок. Хід ризикований в плані потенційної зеленої зони по створенні бази клієнтів, але якщо мені не важко добратись з Сихова майже до ЖД Вокзалу, то і всім бажаючи буде легко дістатись цієї локації. Трішки вийти із зони комфорту і добратись до магазину, в якому реально є дуже багато всього цікавого. Залишаю Google Maps, щоб можна було зрозуміти приблизно де знаходиться «The Dealer Bottle Shop».

21.09.2019 відбулось офіційне відкриття закладу і в межах 16:00 я зміг дібратись до локації. Хоча вже було достатньо людей в закладі, вдалось вирвати для міні розмови одного зі співвласників закладу.


(ABD)
Привіт, Олексію.
Розкажіть, що собою представляє ваш проект. Як зародилась ідея? Що таке bottle shop* «
The Dealer Bottle Shop»?.

* Bottle shop – це магазин, який продає вино, пиво та інші алкогольні напої. У цьому випадку пиво. Зазвичай bottle shop продає пляшки в роздріб і у випадку з продажем пива, це може бути цікавим ресурсом, де можна знайти імпортне пиво.

(Олексій Ковалевський)
Привіт.
The Dealer був заснований мною та моєю дружиною. Така собі сімейна справа. Але зародилась ідея доволі давно. Спочатку думали про відкриття пабу. Сиділи з друзями та випивали, коли прийшла думка, що потрібне “місце для своїх”, щоб там проводити гарно час. Ми подорожували трішки, і вирішили, що у Львові з пабами проблем немає….

(Невиховано перебиваю)
Ну з цим ще можна посперечатись…. Вибачте мені, продовжуйте, будь ласка.

Подорожуючи, ми побачили в Брюсселі один цікавий bottle shop – «Beermania», де можна було вибрати з 400 позицій чисто бельгійського пива. Це мене вразило і повернувшись в Україну, ідея з пабом почала переростати в bottle shop. З розвитком такого напряму, ми почали дивитись на крафт біль широко, беручи до уваги ту кількість пляшок, які потрапляли до Львова. Ми зрозуміли, що в Україні багато пивоварень розливають пиво в пляшку, і вирішили відкритись базово з українським пляшковим пивом. Цікаво, як буде все розвиватись без кранів.

Як ви думаєте? Буже дуже важко оперувати без кранів? Багато хто з тих, хто вже ознайомлений зі світом крафтового, може дивно сприйняти, що немає кранів**.

**Хоча це і bottle shop, до 4-х кранів зазвичай присутньо в закладі, для ознайомлення з лімітованими чи просто цікавими сортами пива на розлив. Також присутність кранів може бути причиною провести більше часу в закладі та зацікавити чимось лімітованим чи просто хорошим. Потенційно, це створює інтерес та збільшує стабільність вже створеної клієнтури.

В планах, не було класти крани. Тому наступну 3 місяці будемо працювати у такому напрямку. Ідея також пояснити, що в пляшках пиво не є гіршим, а для деяких сортів, як trippel чи porter наприклад, з часом вони навпаки можуть ставати ще кращими, тому є багато цікавих позицій в пляшках. З кранами буде видно після цього терміну.

The Dealer Bottle Shop (C)

Наразі у вас приблизно 300 позицій українського пляшкового пива?
Є можливість замовити також щось до пива?

Так, можливо навіть трішки більше. З крафтового пива наразі понад 200 позицій, і буде збільшуватись місце орієнтуючись в більшості на ремісничий продукт. Щодо пейрингу до пива у нас в меню є 3 тарілки формату бір пейрингу. Такий собі круговий дегустаційний сет, де кожну закуску куштуєш з двома стилями пива і кожний стиль з двома закусками. Ці сети розроблені нами та будуть змінюватись орієнтовно раз у місяць або раз декілька місяців (залежно від охоплення). Перший такий сет був поданий сьогодні, у день відкриття та отримує дуже позитивні відгуки. З наступного тижня вони вже будуть активно рекламуватись в соціальних мережах та для відвідувачів.

The Dealer Bottle Shop (C)

Які відгуки та побажання, Ви отримали від пивоварень, з якими зв’язались щодо такої ініціативи? Чи відбувається це із зацікавленням чи все-таки ґрунтується на базі комерційного рівня?

Спочатку все відбувається більше на комерційному рівні. Тут появляється чувак, нікому не відомий і просить пляшки пива для розвитку проекту. Але я сам колись пробував варити пиво і деяких пивоварів знаю персонально. Багато в чому допомогла Київська Пивна Ліга, у плані порад та загального досвіду. Хоча від багатьох пивоварів чую побажання – “Ставте крани.”, тому у нас багато чого немає в пляшці. Уже була ідея купити лінію розливу, та самому розливати в пляшки, як варіант.

The Dealer Bottle Shop (C)

Чи плануєте ви робити вечори дегустацій, фудпейрингів чи інших цього роду івентів?

Тут у мене є історія, щодо івентів. Я прожив 2 роки в Києві, де на мою думку, відбувається більше цього роду івентів, дегустацій та різних цікавих зустрічей. Для отримання досвіду та тестування цього напряму подій, ми з друзами зібрались на дегустацію “Ale проти Lager”, таким чином для людей, котрі мало знайомі зі світом крафтового пива, та поняттям Ale чи Lager, такий напрям розвитку івентів може бути інформативно корисним. Відчути різницю в смаку, типології пива по критеріях, тощо. Також, для такого роду івенту, була проблема знайти приміщення. На той момент нам надала “Ципа” приміщення, але знову таки були інші проблеми логістики.
В планах проводити івенти вівторками в «The Dealer Bottle Shop». Поки це точно будуть дегустації різних видів пива та вечори пивоваріння (будемо варити прямо в залі та дозволяти брати участь). Ідей дуже багато. Мріємо створити заклад, який би сприяв розвитку пивної культури, якої немає ні у Львові ні в Україні, на жаль. Підтримувати українського пивовара та розвивати цю сферу, ставши методом збуту. Головне оговтатись від відкриття, бо створювати щось своє, а ще нове і нетипове в нашій країні це ще той челендж.

Ми активно оновлюємо соціальні мережі і більше інформації, можна буде дізнатись якраз там. Вже підтверджена заявка на Untappd, отже можете слідкувати за новинами по цих посиланнях:

Facebook
Instagram
Untappd

Хочу також подякувати всім друзям, які допомагали у відкритті «The Dealer Bottle Shop». Окремо велика подяка Михайлу Гнатюку.

Дякую за презентацію вашого проекту. Хай щастить.

Дякую вам )


Зустрілись в закладі із друзями, та провели час за келихами хорошого українського крафту. Гарна компанія створила також своєрідну атмосферу, і впевнений, що там проведеться не один цікавий івент по дегустаціям чи просто вечори випивання хорошого пива.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Людей зацікавлених було багато і персонально вважаю, що відкриття було позитивним. Стабільний рух нових клієнтів, все більше полиць спустошувались.
Команді в «The Dealer Bottle Shop» треба буде ще багато над чим попрацювати, але впевнений, що та ідея створення чогось нового буде весь час надихати та приносити споживачам цікаві пивні позиції, івенти, та стане дилером багатьох любителів пива у Львові.

Люби крафтове – споживай помірно.

Підтримайте проект лайком або репостом.
Вподобайте офіційні сторінки проекту Astro Beer Duck. Буде дуже приємна ваша підтримка:

Facebook
Instagram
Telegram

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s