About

Привіт всім. Мене звати Юра і цей сайт є важливою частиною проекту Astro Beer Duck.

Astro Beer Duck – проект, який підтримує розвиток культури крафтового пива.

Я пережив не один розбитий келих п’яного клієнта, під’єднав не одну сотню кег і був персональним “психологом на декілька келихи пива” за барною стійкою для багатьох, хто у цьому відчував потребу. Все відбувалось закордоном, де культура крафтового пива вже давно не на “початковому” рівні. Це був досвід неймовірних масштабів, і дуже дякую, тим хто бере участь в проєкті, відвідуючи мій сайт. Більше про моє минуле та знайомство зі світом крафтового пива – можна прочитати в ЦІЙ статті нижче, натиснувши на зображення:

Проєкт “Astro Beer Duck” ні в якому разі не несе за собою негативні наміри комусь зіпсувати день, а навпаки створити трішки кращу атмосферу під час відпочинку чи ознайомленні з текстом. Хочу зазначити, що всі рецензій і пости для цього проєкту, будуть тільки моєю суб’єктивною думкою, а інформація котра надається на сайті astrobeerduck.com – використовується по згоді з власниками авторських прав.

Підтримуй проєкт вподобайкою та репостом у соціальних мережах, добровільним донатом або стань PATREON-ом проєкту.

#ПідтримуйЛокальнийКрафт
#ЛюбиКрафтовеСпоживайПомірно


Ремарка щодо використання тексту з сайту.

Весь контент мною викладений на сайті astrobeerduck.com є і залишається захищеним контентом по авторських правах і його використання без попередньої угоди забороняється.

Для кращого ознайомлення з використанням того чи іншого контенту онлайн читайте більше про “Законодавство України із питань інтелектуальної власності”.

Дякую за вашу увагу.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.